3. apple stretko Nitra

21. apríla sa v nitrianskom Čudnom pohľade uskutočnilo v poradí už 3. apple stretko. Uvedomila som si, že prvé ani druhé stretko nie je okrem macblogu a pár fotiek v albumoch zúčastnených nikde zdokumentované, takže som sa rozhodla túto chybu napraviť a aspoň v krátkosti porozprávať niečo o tejto (dá sa povedať) tradícii.

Prvé stretko sa konalo ešte niekedy na jeseň, stretlo sa nás okolo 10 ľudí (sme stále verní jednému podniku, takže konalo sa to v Čudnom pohľade). Zo začiatku sme po sebe len nesmelo pokukovali, vytiahli sme svoje hračky (iphony, ipody, macbooky – mali sme snáď všetko, ale imac ani macpro nedoniesol nikto, ktovie prečo :).

Konverzácia sa ale postupne rozbehla, a v podstate každý s každým sa mal o čom porozprávať. Konala sa aj tombola, ktorú sponzoroval Maroš z iBitu a ceny boli naozaj hodnotné. Stretko trvalo cca od 19.00 – 24.00, kedy sme odchádzali poslední.

Keďže sa stretko naozaj vydarilo, v decembri bolo zimné stretko a teraz pred týždňom jarné. V tradícii určite hodláme pokračovať, takže na najbližšie letné pozývame aj teba. Netreba nosiť žiadne Apple produkty, aj keď tí, ktorí majú, sa s nimi vždy prídu pochváliť. Ale mali sme už aj chalanov, ktorým sa Mac páči a prípadne o ňom premýšľajú dobudúcna, na čele s Marekom, ktorý nebojácne prišiel na zimné stretko so svojím Dellom (čau Marek :D).

Dnes už musím skonštatovať, že sme sa tam našli celkom dobrá partia, aj keď zostava nie je vždy rovnaká a v podstate o súkromí tých druhých nevieme dokopy nič, nebráni nám to stráviť celý večer debatovaním o našich apple miláčikoch, rozoberaním najnovších udalostí, radami čo a ako vylepšiť, či dokonca zatipovať v Lige majstrov (čau Janko :D).

Takže pozdravujem všetkých – Igina, Roba, Maroša, Raula, Tomáša, Peťa, Marekov, a všetkých ostatných, a teším sa na ďalšie, pravdepodobne letné stretko.

P. S. Kto donesie iPad? :)

2 comments
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like