Budem vydávať knihy cez Písacie pero

O mojej láske k jazyku, knihám a literatúre vie snáď každý. O tom, že mojím snom bolo vždy vydávať knihy, len podaktorí. A je super plniť si sny.

Vydávanie kníh nie je žiadny veľký biznis, pokiaľ nie ste veľké vydavateľstvo ako na Slovensku Ikar alebo Slovart. A preto sa tomu ani nechcem venovať kvôli peniazom. Možno za rok vydám jednu knihu, možno dve, tri… možno päť…? V tomto smere si žiadne konkrétne ciele nedávam. Je to pre mňa niečo také ako pre iných hrabať sa v záhradke. Je to činnosť, ktorú si vychutnávam, s ktorou sa piplem, do ktorej dávam srdce, aby to bolo dokonalé.

Mimochodom, trochu sama seba poopravím – tie knihy nebudem vydávať ja, oficiálnym vydavateľom je autor knihy, keďže práve o to v selfpublishingu ide. Ja mu len pomôžem, aby zo surového textu jeho diela vzniklo niečo nové.

Držte mi s projektom Písacie pero palce.

2 comments
  1. Úprimne Ti držím palce, len prosím zmeň to že “hrabať sa v záhradke”, to robia predavačky v Bille a iných “SUPER” marketoch, hrabú sa v záhradke (sám som to videl, nie raz), ak vieš ako to myslím. Sprznila si túto relaxačnú prácu, riadne, no, mám šok, ako si to takto mohla napísať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like