Ahoj, svet!

Ahoj, svet!

Toto je nadpis prvého článku, ktorým sa skúšobne testuje nová stránka (alebo nová aplikácia). Z nostalgie a trochu z recesie sa tak volá aj môj historicky prvý článok na tejto stránke.

monicqa
Ja v roku 2009

O jej vzniku som rozmýšľala už dávno, ale vždy som mala len chuť, nikdy nie prostriedky ani čas na jej vytvorenie. Teraz je však konečne na svete a ja verím, že sa jej bude dariť, aj keď pravdepodobne jej návštevnosť nebudem počítať na tisíce. Je určená pre všetkých mojich priateľov, známych, spolupracovníkov, ale aj rôznych okoloidúcich, ktorí sem náhodou zablúdia, aby sa dozvedeli niečo viac o mne, aká som, čo ma zaujíma, čo robím a čomu sa venujem.

Predpokladám, že viac ako blog bude fungovať ako moje portfólio, kde budem zhromažďovať všetky veci, ktoré sa mi podarilo urobiť – pre mňa, aby som mala sama v tom prehľad, ale aj pre tých, ktorí budú možno moje služby chcieť využiť. To bude aj prvou kategóriou, ktorú sa budem usilovať doplniť.

Ak sa vám moja stránka páči, môžete si ju pridať do záložiek či rss čítačky a z času na čas na ňu kliknúť. Budem sa len tešiť, ak vás z nej niečo zaujme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like