Sharing is caring

Už dlhšiu dobu som zháňala novú tému pre môj blog. Hm, blog. Keď som začínala blogovať, veľmi som nemala/nevedela, o čom. Čítala som si články typu 10 tipov, ako úspešne blogovať, snažila som sa nápady na články ťahať až z päty, ale išlo to ťažko a pauzy medzi jednotlivými článkami boli dosť dlhé. Nejako prirodzene som sa dostala do stavu, že mám viac nápadov na články ako času na ich písanie, a to ma teší.

Ako ste si všimli, v poslednej dobe najviac priestoru venujem mojej najväčšej láske – knihám. Okrem toho som začala písať seriál o WordPresse, pomedzi to publikujem technické články o novinkách v Apple či zážitky z mojich ciest a konferencií. Aj keď mám tých webov na písanie celkom dosť (Milujeme slovenčinu, E-bookie, ale aj Kreatívne či Písacie pero), toto je moje hlavné pieskovisko, ktoré zastrešuje všetky moje aktivity.

Preto som hľadala tému, ktorá by bola trochu viacej magazínová ako blogová – predsa už nepovažujem svoj blog len za akýsi internetový denníček a spektrum rôznych tém by malo byť evidentné už pri prvom pohľade naň. Aby som nezabudla, web je teraz retina-ready, takže na iPhonoch, iPadoch a Macbookoch sa bude čítať ako lusk! :)

Niekoľko dôvodov, prečo výber padol na túto a. k. a. hajlajty noviniek:

Najnovšie recenzie

Zvýraznenie kategórie recenzií kníh ako momentálne najdôležitejšej časti blogu.

ticker

 

To najlepšie z blogu

Ručný výber článkov, ktoré si myslím, že sú najlepšie/najzaujímavejšie a chcem, aby ste ich mali dlhšiu dobu na očiach.

to-najlepsie-z-blogu

Lajkovací author box

Kliknutím na srdiečko dáte najavo, že sa vám článok páčil. Klik je anonymný, nikomu nepovie, že ste ho dali vy a bude vytvárať kategóriu najobľúbenejších článkov na blogu.

love najoblubenejsie clanky

Integrovaný Disqus

Kto nevie, o čo ide – namiesto vpisovania svojich údajov pridáte koment v rámci niektorého sociálneho účtu (FB, Twitter, Google+). Lepšie sa vám tak bude sledovať komunikácia a prichádzajúce komentáre v diskusii.

disqus

Téma Supreme z Themeforest je ešte len čerstvé týždňové bábätko, takže jej autor zatiaľ dolaďuje detaily a odstraňuje bugy, nie všetko teda zatiaľ funguje podľa mojich predstáv. Ak však nájdete niečo, čo vám už teraz kole oči, dajte vedieť do komentov.

Budem rada, ak sa tu budete cítiť ako doma. Berte to ako môj valentínsky darček pre vás, čitateľov :).

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like
prečítať

Prerušená pieseň

Minulý piatok sme sa boli pozrieť do Slovenskej národnej galérie na výstavu Prerušená pieseň (Umenie socialistického realizmu 1948…
prečítať