Wunderlist: luxusný dizajn a GTD funkcie

Každý Apple používateľ, ktorý sa zaujíma o metódy time managementu (GTD), si už určite našiel svojho favorita medzi niekoľkými GTD riešeniami, ktoré sú v ponuke – či už je to snáď najznámejší Things, komplexný OmniFocus, alebo multiplatformné aplikácie, ako je napr. Doit.im. Rodí sa im veľká konkurencia.

Spoločnosť 6 Wunderkinder nedávno predstavila svoju prvú aplikáciu pre správu úloh – Wunderlist. Je to firma zložená z niekoľkých nadšencov, ktorí sa rozhodli „vytvárať produkty, ktorých používanie budete milovať“. Sú mi veľmi sympatickí aj svojou sebaprezentáciou prostredníctvom ich webu, kde sa môžete vtipným popisom zoznámiť so všetkými členmi ich tímu.

Celý článok na iPhoneTips.cz

3 comments
  1. Ahoj Monika, nemáš náhodou tip na náhradu za Wunderlist?

    Stále mi od nich chodia správy, že končia 6. mája 2020. Viem, že dávajú odporúčania aby som prešiel na Microsoft To Do, ale chcel by som to ešte porovnať s ďalšími alternatívami. Wunderlist mi neskutočne vyhovuje, resp. vyhovoval. A teraz neviem, či som jediný svojho druhu, alebo je nás viac :-)

    Vopred ďakujem za odpoveď, prajem pekný deň a veľa zdravia. Miňo

    1. Ahoj Miňo, ja už Wunderlist dlhšie nepoužívam, ale To Do od Microsoftu podľa môjho zbežného pohľadu vyzerá aj funguje takmer totožne :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like