iCab Mobile: dokonalá náhrada Safari

Safari ako iOS aplikácia je viac než len obyčajným použiteľným internetovým prehliadačom. Ak však požadujeme pokročilejšie funkcie, musíme sa poohliadnuť po jeho alternatívach. Jednou z nich, ak nie tou najlepšou, je iCab mobile.

Túto aplikáciu som už dávnejšie vyhrala v nejakej súťaži, vyskúšala a odložila, pretože som mala subjektívny pocit, že sa na iPhone 3G spúšťa pomalšie ako natívne Safari. Po kúpe iPhonu 4 a iPadu som sa k nej ale vrátila, pretože vďaka multitaskingu nabieha bleskove a tiež som si chcela konečne vyskúšať všetky zaujímavé funkcie, ktoré ponúka.

Prehliadanie v taboch

Ako jednu z najdôležitejších funkcií oproti Safari by som chcela vyzdvihnúť fakt, že iCab mobile ponúka skvelé riešenie prehliadania v taboch, a to presne také, aké poznáme z klasických desktopových prehliadačov. Na rozdiel od Safari, ktoré sa vždy prepne od režimu, v ktorom vidno náhľady všetkých otvorených tabov, a až v ňom môžeme medzi nimi prepínať. iCab pracuje s tabmi otvorenými vedľa seba a pre vybratie vedľajšieho tabu naň stačí jednoducho ťuknúť.

Celý článok na iPhoneTips.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like