Krížom krážom Afrika

Kreatívne štúdio iAdverti vydáva interaktívne knihy ako na páse. Je zvláštne, že v slovenskom povedomí nie sú ešte žiadnymi oficiálnymi hviezdami. Podľa mňa tvoria skvelé veci a tak si ich zapamätajte aj vy – dnes vám prinášam ďalšiu recenziu ich knihy pre iPad – na knihu Krížom krážom Afrika.

Kniha Krížom Krážom Afrika ponúka fascinujúci pohľad na africký kontinent a popisuje dobrodružnú cestu známeho slovenského moderátora a fotografa Martina Nikodýma po Afrike. Počas 18 dní trvajúcej cesty autor prešiel 8000 km a navštívil 4 africké krajny: Zimbabwe, Botswana, Juhoafrická republika a Namíbia. Z tejto cesty vznikol bohatý archív fotografií, z ktorých mnohé boli publikované vo viacerých časopisoch a uverejnené na výstavách aj pod hlavičkou National Geographic. Sprievodný text knihy popisuje jednotlivé krajiny a mnohé Martinove zážitky.

V knihe sa okrem iného dozviete, ako sa Martin druhýkrát narodil, alebo prečo by ste nemali vystupovať v afrických národnych parkoch z auta. Na vlastné oči tiež uvidíte, ako vyzerá bankovka v hodnote sto miliárd dolárov :).

Táto kniha nebola nikdy vydaná v papierovej verzii a bola pripravená špeciálne iba pre iPad. Keďže cestopisy sú ako stvorené pre ich vydanie vo forme takejto knihy – kvôli spojeniu hudby, zvukov, obrazkov a textu, odporúčam vám si ju za 1,79 € stiahnuť.

Popis knihy:

  • 59 strán
  • 160 fotografií v HD kvalite, 2 videá
  • 12 originálnych soundtrackov ku knihe, zvukové efekty
  • interaktívne animácie
  • podobne ako pri Malej princeznej – dve jazykové verzie – anglická a slovenská
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like