Narodenie Ježiša Krista v obrazoch

Blížia sa Vianoce a zvianočnieva sa aj v ponuke kníh a e-kníh. So zaujímavých kúskom prišli v iAdverti, a vydali pred Vianocami interaktívnu elektronickú knihu, opisujúcu Narodenie Ježiša Krista.

Či už ste veriaci aktívni alebo sviatoční, prípadne neveriaci, ktorí možno uznávajú Krista len ako historickú postavu, príbeh o narodení Ježiša neodmysliteľne patrí do vianočnej atmosféry omnoho viac ako Pyšná princezná alebo Tri oriešky pre Popolušku.

Výnimočne je kniha určená nielen pre iPad, ale aj iPhone a ponúka okrem samotného príbehu, tiahnucemu sa od narodenia Jána Krstiteľa až po Ježišov krst v Jordáne, veľmi zaujímavé 3D animované scény, vyrobené z ručne kolorovaných ilustrácií Nazarénskej školy s ďalšími interaktívnymi prvkami, ktoré ma fascinovali už v knihe Malá princezná. Kniha obsahuje 11 jazykových variantov vrátane slovenčiny.

Spolu s atmosferickou hudbou a bonusovými vianočnými skladbami je to originálna pastva nielen pre oči, ale aj pre uši. Schválne, vyskúšajte si takto prečítať niečo spolu so svojimi deťmi, uvidíte, že sa im bude páčiť, keď budú môcť pokolísať v jasličkách malého Ježiška alebo vyliať na neho vodu pri krste v Jordáne.

Za túto knihu má u mňa iAdverti veľké plus, pretože teraz sa málokedy vidí, že by sa v takomto prostredí propagovali kresťanské témy. Takže, good job a vy ostatní môžete nakupovať, túto elektronickú knihu si kúpite na iTunes za cenu jednej salónky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like