Čo je menšie zlo?

Tak mi napadlo – koho budete voliť? Viem, je to otázka súkromná. Ale vážne by ma zaujímala odpoveď. Nepýtam sa to cez Twitter ani Facebook, lebo všade mám inú skupinu ľudí. Pýtam sa to na svojom blogu. Nie je to žiadna politická kampaň. Len mi tak napadlo opýtať sa to svojim kamarátov alebo ľudí, s ktorými zdieľam nejaké záujmy, hlavne v súvislosti s rôznymi iniciatívami, od tých, ktoré hovoria “choď voliť” až po tie, ktoré dávajú najavo, kto (nie) je ich favoritom…

Ak to pre vás teda nie je tajné, budem rada, ak mi do komentov napíšete, kto je pre vás to menšie zlo? Lebo ako sa hovorí, v politike ide všetkým o to isté, a nikto nie je úplne čistý (aj počiatočné ideály vždy nahrádza realita). Budeme sa mať lepšie, ak vyhrá ten a ten?

Myslíte si, že je vôbec možné, aby sme sa mali na Slovensku lepšie?

7 comments
  1. No kedze mam normalne chut sa odstahovat po tom co tu stvara terajsia vlada, tak je asi jasne koho volit nebudem, nebudem volit populistu ktory rozdava z cudzieho a robi nie politiku statu, pretoze ta sa robi s vyhladom desiatok rokov do buducnosti, ale politiku “sak zajtra tu uz nebudeme, co natom ze tu bude spust”.
    Dam sancu SaS, keby nebola SaS, tak by som volil SDKU, urcite spravili aj oni chyby, ale spravili aj nepopularne no potrebne rozhodnutia, ktore mali skutocne zabespecit lepsiu buducnost a stabilitu.

  2. Myslím si v podstate to isté čo hitman, len ja SaS voliť nepôjdem, nepáči sa mi to ich školné na základných a stredných školách a niektoré ďalšie veci.. Takže ak, tak asi SDKÚ-DS, alebo možno aj nie, ešte neviem, či vôbec pôjdem niekoho voliť…

  3. Volit nepojdem! Za prve zijem v inom state a koli volbam na Slovensko neplanujem pricestovat. Za dalsie je to strata casu. Pokial si neuvedomia ludia, ze co sa tu deje taq to nema vyznam. Sam vojak v poli nic neurobi.
    Mali by sme volit jednotlivych kandidatov a nie strany! No to uz je ina pesnicka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like