Ladies Day

Jedinečný inšpiratívny a rozvojový seminár výhradne pre ženy, ktorý sa koná iba 1x v roku, na Deň žien, t. j. 8. marca 2013, v čase od 9.30 do 16.30 hod. v priestoroch Aupark Tower. Hodnotné témy, podnetní rečníci a skvelá atmosféra.

Tak znie pozvánka na zaujímavú akciu, na ktorej som dostala pozvanie aj ja prednášať – budem hovoriť o tom, prečo blogy hýbu svetom a tiež ako si jednoducho založiť ten svoj.

  • Prečo blogy hýbu svetom?
  • Aký význam má pre mňa blogovanie?
  • Ako si zriadiť blog za 5 minút a zadarmo?
  • Ako dosiahnuť, aby čitatelia môj blog milovali?
  • Tipy a triky pri blogovaní

Okrem mňa budete môcť zažiť aj veľa (dovolím si tvrdiť) ešte inšpiratívnejších vystúpení. Oliver Jakubík a Rasťo Ďuriš z Barocc Communication Group porozprávajú, ako tom, ako so sebou súvisí vaša osobnosť a príťažlivosť, Lenka Suchá zase o rozdielnom vnímaní stresu u mužov a žien. Miriam Miková zo Školy etikety sa zamyslí nad otázkou, či má žena vždy prednosť a o ďalších otázkach zo spoločenského protokolu. Andrea Ziegler z TV Markíza vysvetlí, že šancu na prvý dojem máte len raz a na záver Oliver ešte čo-to prezradí o paradoxe našich vzťahov.

Teším sa na vás :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like
prečítať

TEDxBratislava 359°

Tretí ročník jedinečného podujatia TEDxBratislava sa uskutoční už o dva mesiace, tentokrát s podtitulom trochu netradičným: 359°. V…
prečítať