Valentín bez stresu

Srdiečka, mackovia, ruže a čokoľvek jedlé alebo použiteľné, na čo sa tieto symboly dajú nakresliť. To je predstava obchodníkov, ako z ľudí necelé dva mesiace po Vianociach znovu vylákať nejaké peniaze. Niet sa čo diviť, že takto sa sviatok zaľúbených mení na obdobie, ktoré už nech je čo najrýchlejšie za nami.

Láska by sa naozaj nemala prejavovať len jeden deň v roku. No aj tak je Valentín podľa mňa pekný sviatok, kedy si môžu dlhoročné páry pripomenúť vzrušujúce začiatky ich vzťahu a tí, ktorí zatiaľ po niekom len pokukujú, mu/jej tú lásku vyznať alebo aspoň naznačiť.

Aj vy patríte k tým, ktorí pre svoju polovičku predsa len chystáte nejaké prekvapenie? Mám pre vás užitočný tip. Po minuloročnom úspechu si tlačiareň Remprint aj tento rok pripravila pre svojich existujúcich, ale aj potenciálnych klientov zaujímavú kampaň Valentín bez stresu. Aby odbremenili zaľúbencov od stresu z vymýšľania darčeka, rozhodli sa podarovať valentínsky voucher na originálny hrnček s potlačou a venovaním.

Ak aj nepatríte medzi klientov Remprintu, stále je vysoká šanca, že valentínsky voucher dostanete aj vy. Stačí pre to vyplniť formulár na stránke kampane Valentín bez stresu a po jeho posúdení môžete získať voucher aj vy.

Vyplnenie formuláru vás k ničomu nezaväzuje. Tlačiareň si takto upevňuje vzťahy so svojimi klientmi a získava nových – stačí, ak ste súčasťou nejakej firmy, v budúcnosti plánujete využiť tlačiarenské služby alebo ste skrátka influencer, ktorý ovpyvňuje mienku ľudí – a je veľmi veľká šanca, že valentínsky voucher dostanete.

Zapojte sa do kampane Valentín bez stresu a užite si pohodový sviatok zaľúbených!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like
prečítať

Ladies Day

Jedinečný inšpiratívny a rozvojový seminár výhradne pre ženy, ktorý sa koná iba 1x v roku, na Deň žien,…
prečítať