Vychutnávaj život – život sú emócie

Okrem toho, že sa venujem jazykovým korektúram, vydávaniu kníh a vycieraniu sa na Twitteri, venujem sa aj duchaplnej činnosti copywritingu. Mám k nemu vytvorenú aj stránku Kreativnepero.sk, hoci až na významnejšie referencie ju veľmi nejaktualizujem (chcela by som, málo času). Našťastie je copywritingovej práce aj bez toho dosť, dokonca toľko, že som si na pomoc zavolala Janku Rusinkovú a keďže je veľmi šikovná, mnoho vecí posúvam rovno na ňu.

Sú však projekty, ktorými sa pre ich špecifickosť zaoberám sama. Takým projektom bola napríklad stránka o emocionálnej inteligencii, kde som robila komplet nové texty a spolu s Majkou Ižovou sme prekladali celú stránku aj do angličtiny, alebo aplikácia pre iPhone jedného šikovného iOS programátora (zatiaľ nie je na svete, tak je to asi tajné :) alebo momentálne prebiehajúca spolupráca so špičkovou českou H1.cz.

Chcela by som dať dnes do pozornosti práve web o emocionálnej inteligencii. Pre mňa, vyštudovanú psychologičku, to bola jedna z najzaujímavejších prác – spracovávala som nielen teóriu emocionálnej inteligencie, ale aj test na jej meranie či rôzne rady, ako sa v nej vyšvihnúť vyššie.

EnjoyEmotions Full banner

Čo to vlastne tá emocionálna inteligencia (EQ) je? Povedané slovami geeka, ako Klout meria vašu obľúbenosť a pôsobenie vo virtuálnom svete, EQ meria vašu osobnosť vo svete, kde reálne žijeme. Emocionálna inteligencia je, zjednodušene povedané, umenie dobre vychádzať so sebou aj s ostatnými.

Na webe sa dozviete, prečo by ste sa mali o EQ vlastne zaujímať, čo EQ je a aké kvality zahŕňa, či ste emocionálne inteligentný a ako sa v EQ môžete zdokonaliť – nielen v osobnom, ale aj v profesionálnom živote. Pre hravé povahy je pripravená podarená hra Hraj (sa) na city a ak ste zvedavý, môžete otestovať výšku svojej emocionálnej inteligencie v spomínanom teste EQ.

Pre blogerov a zdieľavých ľudí dávam do pozornosti aj partnerský affiliate program, kde môžete za kliknutia na pútavé bannery získať finančnú províziu.

Nejdem vás ďalej zdržiavať. O copywritingové úspechy som sa podelila, stránku o EQ som vám predstavila, najlepšie veci z nej odporučila, teraz už bežte a klikajte. Enjoy (emotions)!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like
prečítať

TEDxBratislava 359°

Tretí ročník jedinečného podujatia TEDxBratislava sa uskutoční už o dva mesiace, tentokrát s podtitulom trochu netradičným: 359°. V…
prečítať