Chuck

Chuck je môj nový objav. Dostala som sa k nemu už ani neviem na čie odporúčanie na Twitteri. Momentálne mám rozpozerané seriály HIMYM, The Big Bang Theory, Cougar Town, Gossip Girl, Bones, House MD a Heroes, až na ten posledný všetky sledujem hneď ako vyjdú. Tie hluché dni medzitým bolo treba niečím zaplniť, a tak sa objavil Chuck.

Chuck je sympatický chalanisko, ktorého vyhodili tesne pred ukončením výšky zo Stanfordu, pretože ho udal jeho najlepší kamarát Bryce Larkin, takže Chuck je momentálne zamestnaný v obchodnom dome s elektronikou Buy More a šéfuje oddeleniu Nerd Herd. Bryce Larkin mu počas akcie CIA stihne tesne pred smrťou poslať e-mail s obsahom počítača Intersect, v ktorom sa nachádzajú všetky tajné informácie vlády a toto všetko sa nahrá Chuckovi do hlavy. Chuck sa tak stáva najväčším pokladom CIA a NSA a stáva sa z neho špión Charles Carmichael.

Hovoríte, že to je obsah tuctového akčného filmu? Toto je pilotná epizóda jedného z najlepších seriálov, aké som kedy videla. Chuck sa totiž vôbec necíti byť špiónom, chce mať svoj obyčajný život.

Jeho parťákmi sú kráska Sarah a major Cassey, ktorí ho majú ochraňovať v utajení – Sarah a Chuck sa stanú zaľúbenými hrdličkami v utajení a z Casseyho je obyčajný predavač v Buy More. Okrem nich tam pracuje partia divných týpkov – Chuckov najlepší kamoš Morgan, potom Jeff a Lester, šéfuje im Big Mike a po návrate z práce Chucka doma čaká (fíha, to sa aj rýmuje :D) jeho sestra Ellie so svojím priateľom Devonom (alias kpt. Awesome), s ktorým tvoria dokonalý pár .

Seriál je spojením komédie, akcie a romantiky, a myslím, že sa nikto pri ňom nemôže nudiť, aj keď má každá epizóda rovnakú kostru, a jednotlivé časti na seba nadväzujú len málo. Proste typ “je to taká kravina, až je to dobré”. Moje hodnotenie: 5 z 5 hviezdičiek.

 

2 comments
    1. odporucam :) danovi koysovi som o tom hovorila presne pred tyzdnom, a do dnes uz ma pozrete 2,5 serie :D

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like
prečítať

Glee

Poznáte ten pocit, keď sa na vás každý pozerá ako na “losera”? Postavy zo seriálu Glee to prežívajú…
prečítať
prečítať

Gilmore Girls

Ženy z rodu Gilmorovcov (oficiálny slovenský názov) je jedným z mojich najobľúbenejších seriálov, aj keď je úplne odlišný…
prečítať