Chuck

Chuck je môj nový objav. Dostala som sa k nemu už ani neviem na čie odporúčanie na Twitteri. Momentálne mám rozpozerané seriály HIMYM, The Big Bang Theory, Cougar Town, Gossip Girl, Bones, House MD a Heroes, až na ten posledný všetky sledujem hneď ako vyjdú. Tie hluché dni medzitým bolo treba niečím zaplniť, a tak sa objavil Chuck.

Chuck je sympatický chalanisko, ktorého vyhodili tesne pred ukončením výšky zo Stanfordu, pretože ho udal jeho najlepší kamarát Bryce Larkin, takže Chuck je momentálne zamestnaný v obchodnom dome s elektronikou Buy More a šéfuje oddeleniu Nerd Herd. Bryce Larkin mu počas akcie CIA stihne tesne pred smrťou poslať e-mail s obsahom počítača Intersect, v ktorom sa nachádzajú všetky tajné informácie vlády a toto všetko sa nahrá Chuckovi do hlavy. Chuck sa tak stáva najväčším pokladom CIA a NSA a stáva sa z neho špión Charles Carmichael.

Hovoríte, že to je obsah tuctového akčného filmu? Toto je pilotná epizóda jedného z najlepších seriálov, aké som kedy videla. Chuck sa totiž vôbec necíti byť špiónom, chce mať svoj obyčajný život.

Jeho parťákmi sú kráska Sarah a major Cassey, ktorí ho majú ochraňovať v utajení – Sarah a Chuck sa stanú zaľúbenými hrdličkami v utajení a z Casseyho je obyčajný predavač v Buy More. Okrem nich tam pracuje partia divných týpkov – Chuckov najlepší kamoš Morgan, potom Jeff a Lester, šéfuje im Big Mike a po návrate z práce Chucka doma čaká (fíha, to sa aj rýmuje :D) jeho sestra Ellie so svojím priateľom Devonom (alias kpt. Awesome), s ktorým tvoria dokonalý pár .

Seriál je spojením komédie, akcie a romantiky, a myslím, že sa nikto pri ňom nemôže nudiť, aj keď má každá epizóda rovnakú kostru, a jednotlivé časti na seba nadväzujú len málo. Proste typ “je to taká kravina, až je to dobré”. Moje hodnotenie: 5 z 5 hviezdičiek.

 

2 comments
    1. odporucam :) danovi koysovi som o tom hovorila presne pred tyzdnom, a do dnes uz ma pozrete 2,5 serie :D

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like
prečítať

Gilmore Girls

Ženy z rodu Gilmorovcov (oficiálny slovenský názov) je jedným z mojich najobľúbenejších seriálov, aj keď je úplne odlišný…
prečítať
prečítať

Downton Abbey

Počas vianočnej seriálovej prestávky som sa konečne dostala k seriálu Downton Abbey, ktorý mi niekto odporučil na Facebooku…
prečítať
prečítať

Glee

Poznáte ten pocit, keď sa na vás každý pozerá ako na “losera”? Postavy zo seriálu Glee to prežívajú…
prečítať