Päťdesiat odtieňov sivej (súťaž o knihu)

Kontroverzná a provokujúca. To sú najčastejšie prívlastky tejto knihy, označovanej aj ako porno pre ženy. Ja zrovna nie som priaznivcom kníh typu evitovky a harlekýnky, ale vďaka vydavateľstvu Albatros Media som sa k tejto knihe tiež dostala a rozhodla som sa urobiť si na ňu názor sama.

Ako som sa dozvedela, názov knihy je vraj preložený dosť nešťastne – Grey nie je len sivá farba, ale aj priezvisko jednej z hlavných postáv… No aj tak – spojenie v názve sa mi páči, a preto sa ho bude týkať aj nasledovná súťaž.

Súťažná úloha:

Prostredníctvom tohto jednoduchého formulára nahraj obrázok – fotku, ktorá podľa teba vyjadruje spojenie 50 odtieňov sivej. Nemusí sa významovo spájať s knihou a s tým, o čom je – ide len o to, aké asociácie v tebe vyvoláva toto spojenie.

Súťaž končí 14. 11. o 23.59 a knihu získa ten, kto pošle podľa môjho veľmi subjektívneho názoru najzaujímavejšiu fotku. Veľa šťastia! :)

Vyhodnotenie (15. 11. 2012):

Najzaujímavejšiu fotku poslala Jana Horná – gratulujem a výherkyni posielam mail.

1 comment
  1. Odporúčam prečítať aj túto knihu. Opisuje pohľad zo strany kresťana a Biblie. Je dostupná V elektronickej forme na Amazone.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like