Výskumy.sk – nechajte si platiť za surfovanie

Už niekoľko rokov som zaregistrovaná na portáli Vyskumy.sk. Áno, je to jedna z tých stránok, kde vypĺňate rôzne dotazníky a dostávate za to odmenu. Tu to funguje tak, že za každý vyplnený dotazník dostanete istý počet TNS mincí a keď ich nazbierate viac, môžete si ich vymeniť za konkrétnu vec (môže ísť napr. o kozmetiku, hračky, predplatné časopisov, poukážky do Martinusu a pod.).

Okrem toho si (používatelia Windowsu) môžu do prehliadača nainštalovať tzv. odmeňovač. Odmeňovač je aplikácia, ktorá slúži na meranie návštevnosti internetu. Zisťuje, ako často chodíte na internet a koľko času na ňom trávite. Za každý deň získate 1 TNS mincu.

Prečo sa zapojiť?

  1. TNS mince získate za relatívne krátky čas. Stačí, keď sa budete pravidelne zapájať do internetových prieskumov, stiahnete si aplikáciu Odmeňovač a budete sa zapájať aj do ďalších zaujímavých projektov.
  2. Bonusové TNS mince získate pri registrácii, pri pozvaní kamaráta do iPanelu ako aj pri ďalších aktivitách.
  3. Ak sa zapojíte do rôznych súťaží uskutočnených na www.vyskumy.sk, máte možnosť byť zaradený do losovania a získať ďalšie atraktívne ceny.
  4. Môžete sa vyjadrovať k otázkam z rôznych oblastí, posudzovať nové návrhy a svojimi názormi ovplyvňovať rozhodnutia spoločností, firiem a inštitúcii.
  5. Do internetových prieskumov sa môžete zapojiť vtedy, kedy vám to vyhovuje.

Ak ste Vyskumy.sk doteraz nepoznali a chceli by ste to vyskúšať, môžete sa jednoducho zaregistrovať. Ak necháte v komentároch svoju mailovú adresu, pošlem vám obratom pozvánku zo svojho konta, za čo budeme obaja odmenení.

1 comment
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You May Also Like
prečítať

Ladies Day

Jedinečný inšpiratívny a rozvojový seminár výhradne pre ženy, ktorý sa koná iba 1x v roku, na Deň žien,…
prečítať